CO NABÍZÍM?

Jsem zkušený individuální a týmový kouč s dlouholetou praxí ve vedení týmů, rozvoji talentů, tvorbě rozvojových programů pro manažery. Zároveň jsem mentor, trenér, konzultant, facilitátor týmových procesů a vztahů. Moderuji otevřené skupinové zpětné vazby pro všechny úrovně managementu.

Jako profesionální kouč a člen EMCC (dříve ČAKO) mám od roku 2013 přes 600 hodin individuálního a týmového koučování. Kombinuji při něm různé přístupy dle situační potřeby klientů a konkrétního cíle koučování - systemika, Rogersovský přístup, NLP, Gestalt techniky, POP, "results oriented" přístup, nenásilná komunikace.PRO KOHO PRACUJI?

 Škoda Auto, ČSOB Group, Veolia, Český Aeroholding, ČEPRO, ČEZ, Pepsi Co., HIT Office Group, ING, Glatzová&Co, ARROWS Group, CNC Doctors, MendelU, Člověk v tísni, DUHA..

...a také pro spoustu jednotlivců - samoplátců

CO PRO VÁS DĚLÁM?

Koučování jednotlivců / Koučování týmů / Koučování skupin / Kariérní poradenství / Mentoring / Nastavení HR procesů / Moderace skupinových otevřených zpětných vazeb / Mapování potenciálu / Development Centra / Rozvojové aktivity na míru / Rozvojové programy pro manažery a talenty / Výcviky pro interní kouče / Výcviky v koučování pro manažery

CO SI ODNÁŠÍTE?

Zastavení se v běhu a stereotypu / Rozhled a nadhled / Zaměření na podstatné / Jasnou cestu ke svým cílům / Energii a chuť jít dopředu / Pocit ŠTĚSTÍ a klidu / Schopnost lépe se v týmu slyšet a spolupracovat / Uvědomění si rolí v týmu / Dlouhodobou výkonnost a spokojenost / Nápady na změny / Plány dalších kroků