CO NABÍZÍM?

Jsem zkušený individuální a týmový kouč s dlouholetou praxí ve vedení týmů, rozvoji talentů, tvorbě rozvojových programů pro manažery. Zároveň jsem mentor, trenér, konzultant, facilitátor týmových procesů a vztahů. Moderuji otevřené skupinové zpětné vazby pro všechny úrovně managementu.

Jako profesionální kouč a člen EMCC (dříve ČAKO) mám od roku 2013 přes 600 hodin individuálního a týmového koučování. Kombinuji při něm různé přístupy dle situační potřeby klientů a konkrétního cíle koučování - systemika, Rogersovský přístup, NLP, Gestalt techniky, POP, "results oriented" přístup, nenásilná komunikace.PRO KOHO PRACUJI?

 Škoda Auto, ČSOB Group, OREA Hotels, Komerční banka, VAFO Group,, Český Aeroholding, Veolia, HIT Office, Digiteq Automotive, ARROWS Group, MendelU, Člověk v tísni, DUHA..

...také pro ředitele či zástupce s jejich pedagogy v různých typech škol a pro spoustu jednotlivců - samoplátců

CO PRO VÁS DĚLÁM?

Koučování jednotlivců / Koučování týmů / Školení efektivní komunikace / Zvládání náročných situací a konfliktů / Seberozvoj a sebeřízení / Vedení různých typů lidí / Kariérní poradenství / Mentoring / Nastavení HR procesů / Moderace skupinových otevřených zpětných vazeb / Development Centra / Rozvojové programy pro manažery, talenty nebo interní kouče a mentory

CO SI ODNÁŠÍTE?

Zastavení se v běhu a stereotypu / Rozhled a nadhled / Zaměření na podstatné / Jasnou cestu ke svým cílům / Energii a chuť jít dopředu / Pocit ŠTĚSTÍ a klidu / Schopnost lépe se v týmu slyšet a spolupracovat / Uvědomění si rolí v týmu / Dlouhodobou výkonnost a spokojenost / Nápady na změny / Plány dalších kroků